Bootverhuur
Hoe huur ik een Mayday valk?
Reserveren
Reserveren wordt gedaan via het online reserveringssysteem. Bij afwezigheid van toegang tot internet kan er contact opgenomen worden met de zeilcommissaris. (in jaar '10 - '11 is dit Otmar Henke, 06-51470948)
Kosten
De prijs voor een valk per dagdeel is € 15,-. Dit zal worden afgeschreven bij degene die de boot reserveert.
Dagdelen
De standaard dagdelen lopen van 9.00 – 13.00, 13.00 – 17.00 en 17.00 – 21.00. In overleg met de zeilcommissaris kan hiervan afgeweken worden.
Voor dat je gaat varen
Vlak voor dat je gaat varen ben je verplicht een sms met daarin -naam huurder / naam boot / schade vermissing, zoja: / korte omschrijving naar het nr: 06-21648884 te sturen.
Heb je geen mobiele telefoon in je bezit, bel dan met een telefoon bij VWDTP en spreek de gelijke boodschap in op de voicemail.
Schade
Wanneer er schade gevaren wordt ben je verplicht een sms met daarin -naam huurder / naam boot / korte omschrijving schade en/of vermissing naar het nr 06-21648884 te sturen.
Hoe om te gaan met de boten?
Check aan het begin en eind van het varen het inventaris. De inventarislijst bevindt zich aan de binnenkant van het vooronderluik.
Wat moet ik kunnen om met de boten te mogen zeilen?
Schippers met kielboot CWO 2 of gelijkwaardig diploma mogen varen t/m 3 Bft.
Schippers met kielboot CWO 3 of hoger of gelijkwaardig diploma mogen varen t/m 6 Bft.
Netjes achterlaten!
De boot moet netjes achter gelaten worden: goed vastleggen, boeitjes uit, afval meenemen, boot schoonmaken, zeil netjes opdoeken (elastieken zitten op de giek), huik eroverheen, schoten opruimen en natuurlijk de zelflozers open.
Afmelden
Afmelden kan tot 48 uur van tevoren via het reserveringssysteem.




